dopravní stavby, chodníky, komunikace, zámková dlažba, sportovní hřiště, realizace dopravních staveb, návrh dopravních staveb, terénní úpravy, stavební stroje, rychnov nad kněžnou, královéhradecký kraj, hradec králové, dopravni stavby, přibyl, stavitelství vamberk, vamberk, stavby vamberk

           StavitelstvíDSFirma Stavitelství DS s.r.o. byla založena v dubnu roku 2009s. V současné době zaměstnává 15 stálých pracovníků všech profesí, kteří své zkušenosti získali dlouholetou praxí u společnosti Silnice Hradec Králové a Pozemní stavby Hradec Králové.

           ONás


Firma vlastní živnostenské oprávnění i autorizační osvědčení k provádění staveb dopravních, inženýrských, jejich změn a odstraňování. Dále se zabýváme ukládáním inertních odpadů, obchodní činností, pronájmem a půjčování věcí movitých a silniční nákladní dopravou. Provádíme např. výstavbu a rekonstrukce pozemních komunikací a chodníků, návrh a realizaci dopravních staveb, terénní úpravy, víceúčelová hřiště a mnoho dalšího. Působíme v Královéhradeckém kraji. Pro více informací o službách firmy Stavitelství DS s.r.o. klikněte na služby Stavitelství DS.


Naší prioritou je dosažení a zlepšování kvality staveb, zvyšování spokojenosti investorů za současného šetrného chování k životnímu prostředí a BOZP. Všichni naši zaměstnanci mají veškerá důležitá a povinná školení. Všichni ukončili potřebné vzdělání v oboru a mají velké zkušenosti v realizaci dopravních staveb.


Firma Stavitelství DS s.r.o. vlastní širokou škálu strojů, mechanizace a dopravních prostředků. Stroje je možné i pronajmout na dobu určitou. Pro více informací o technickém vybavení firmy klikněte na stroje a mechanizace fy Stavitelství DS.


V průběhu působení firmy Stavitelství Vamberk s.r.o. a poté pokračovatelské firmy Stavitelství DS s.r.o. jsme realizovali velké množství různých staveb. Fotky vybraných referenčních staveb můžete vidět po kliknutí na vybrané reference fy Stavitelství DS.


V případě jakýchkoli dotazů, poptávky nabídkového rozpočtu, realizace stavebních prací nebo uložení inertních materiálů nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo mailem.


KontaktujteNás

   +420 603 240 802

           VybranéProjekty

Mapa webu
© 2010
Všechna práva vyhrazena

Code+Design EASYWAY 2010
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!